Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Pravidlá EWS

PRAVIDLÁ ELITE WAY SCHOOL

 

1.Dievčatá majú zakázané navštevovať chlapčenské a chlapci dievčenské izby po 20:00 hodine. Dovolené to majú od 8:00 do 20:00. Pred 8:00 a po 20:00 hrozí trest, podľa závažnosti priestupku vylúčenie zo školy.

2.Školu môžu študenti opustiť len ak majú vypísanú priepustku s podpisom sekretárky.

3.Študenti si s profesormi navzájom vykajú. Tykanie prichádza do úvahy len po ich spoločnej dohode.

4.Študenti aj profesori majú zakázané nadávať a šíriť po škole reklamy.

5.Študenti a profesori sa nikdy nesmú vydávať za iných študentov alebo profesorov. Keď sa na to príde, budete vylúčený zo školy.

6.Medzi študentom a profesorom nesmie byť iný vzťah, ako by mal byť. Po zistení, že medzi študentom a profesorom je vážnejší vzťah, hrozí profesorovi výpoveď.

7.Prosím študentov aj profesorov, aby brali túto školu primerane vážne. A mali by ste to dodržiavať. Každá profesorka, alebo profesor zadá nejaké učivo, ktoré by si študenti mali ASPOŇ prečítať, keď náhodou dá písomku, lebo potom toto učivo dočasne vymažem a pridá ho späť, až keď budú známky. Viem, že je to pre zábavu, ale aspoň sa niečo priučíte ;)

8.Študent ani profesor nemôže ponižovať, vyhrážať sa a nadávať iným študentom alebo profesorom. Hrozí vylúčenie!

9.Študenti majú !ZAKÁZANÉ! chodiť do zborovni a zisťovať si heslo od nej. Ak sa zistí, že akýkoľvek študent bol v zborovni, bude okamžite vylúčený z Elite Way!!!

10.Žiadny študent a ANI profesor sa nebude miešať do vecí, ktoré ma na starosti riaditeľ školy! Profesorom hrozí výpoveď, študentom vylúčenie zo školy!

11.Každý človek môže mať na EWS iba JEDNO meno!!

12.Je prísne zakázané užívať alkohol, drogy a cigarety v priestoroch školy! Hrozí trest, podľa závažnosti a opakovaní situácia vylúčenie zo školy!

OD DNES 26.8.2010, NIE JE MOŽNÉ ZMENIŤ SI MENO, ALEBO FOTKU!!!!

 

Pravidlá môže riaditeľ školy kedikoľvek doplniť, alebo zmeniť!!!
TOPlist